Bugün kulübümüze sizlerde katılın

Omayra Cafe Bilardo

Platin Pool

Mekanın en güzel yanı Yemek yiyecek ortamı, Bilardo ortamı ve Okey,tavla vs oyunlarının bulacağız çok güzel bir sıcak ortam ile karşılanacaksınız.

Bizim İşletmeciliğimizde en önemli konu Müşterilerimizin memnuniyeti ve bir daha geleceğini dile getirmeleri olacaktır.

Dört mevsim klimatize edilmiş ortamı, bilardo sporunun en uygun hava koşullarında yapılmasını ve sizlerin konforunu sağlamaktadır.

Muhteşem bir ortam

Yeme içme işleri

Lütfen kendinizi evinizde hissedin arkadaşlar.

Biz kulübümüzün mutfak kısmına 'Omayra' diyoruz, burası bizlerin oyun aralarında ya da bitiminde toplanma mekanımız. Kahvenizi alıp, tatlınızdan bir çatal aşırıp, bir elma ısırıp, sohbet edip adaçayınızı alıp oyununuza kaldığınız yerden devam edin. Acıktığınızda gelin ne var ne yok bir bakın, isterseniz size ev sandviçlerimizden yaparız...

Kulübümüzün arka tarafında bulunan kafeterya, siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet vermektedir. Birbirinden lezzetli kahve ve çay çeşitlerimiz, ev usulü sandviçlerimiz ve tatlılarımızla Omayra Cafe Bilardo ailesi olarak haftanın 7 günü saat 10.00-00.00 arası sizleri bekliyoruz. Bu sıcacık ortamda, şahane müzikler ve nefis kahvelerle, bilardo ustalarıyla içiçe oyun oynama ve bu ortamda bilardo oyunculuğunuzu geliştirme zevkini yaşayabilirsiniz.

Her zaman bekleriz...